Jesteśmy Zieleo

Najdynamiczniej rozwijająca się wyszukiwarka produktów naturalnych i CBD w Europie Środkowo-Wschodniej.

Każdego dnia zalewają nas reklamy zachęcające do zakupów, a jednocześnie coraz częściej zastanawiamy się nad tym, co kupujemy. Chcemy produktów z dobrym składem, naturalnych, ekologicznych, wytwarzanych w sposób odpowiedzialny społecznie. Zieleo pomaga podejmować świadome decyzje zakupowe i wybierać to, co najlepsze z natury.

Gromadzimy marki i produkty z dobrym składem

Głęboko wierzymy, że to, co najlepsze płynie wprost z natury. Dlatego Zieleo to miejsce, w którym gromadzimy marki i produkty z dobrym składem ułatwiając świadomym klientom porównywanie ofert wielu sklepów propagujących zbawienne właściwości ziół i konopi. Współpracujemy zarówno z dużymi markami, jak i małymi sklepami wspierając tym samym lokalne biznesy.

Zdrowie, profilaktyka i rekonwalescencja to dla nas niezwykle ważne tematy, dlatego Zieleo to także największa wyspecjalizowana wyszukiwarka produktów konopnych i zawierających CBD. Ponadto na naszej stronie można znaleźć szeroki asortyment produktów do higieny i pielęgnacji ciała z naturalnymi olejkami oraz suplementy diety, zioła, herbaty i inne.

Tworzymy społeczność oraz inspirujemy do zmian

Zieleo to nie tylko wyszukiwarka - to przede wszystkim społeczność. W jednym miejscu łączymy ze sobą właścicieli sklepów, konsumentów, pasjonatów, amatorów i profesjonalistów. Dzieląc się wiedzą oraz doświadczeniem, wzajemnie inspirujemy się i wspieramy. Organizujemy również akcje, które mają na celu zachęcać do świadomego wyboru produktów i zmian proekologicznych.

Dołącz do nas: Facebook Instagram

Współpracujemy ze specjalistami i pasjonatami

Nasz blog to nie tylko poradniki i suche fakty. Wśród wpisów znajdziecie inspirujące historie pasjonatów, nasze prywatne doświadczenia, a także porady i wskazówki specjalistów.

Przejdź do bloga

Angażujemy się w akcje społeczne i charytatywne

Sadzimy drzewa w parkach narodowych, regularnie angażujemy się w akcje fundacji ekologicznych i wiele innych! Regularnie przekazujemy książki na akcję Książka Wspiera Bohatera, wspieramy fundacje opiekujące się bezdomnymi zwierzakami, zasadziliśmy 30 drzew pod Szczelińcem i zebraliśmy kilka kilogramów śmieci w ramach inicjatywy #codziennie5.

Założyciele

Ludomir

Ludomir pochodzi z Gór Stołowych, regionu pełnego pięknych krajobrazów – lasów i piaskowcowych ostańców. Wychowany w rodzinie leśników, od dziecka nabierał szacunku do otaczającej nas przyrody. Teraz, jako przedsiębiorca i specjalista sprzedaży z 11 letnim stażem, stara się wykorzystywać doświadczenie aby uświadamiać ludziom, ile natura może nam dać w zamian. Kwintesencją tego jest Zieleo – wyszukiwarka produktów naturalnych i społeczność ludzi świadomych swojego zdrowia.

Anna

Pochodzi z Kalisza, najstarszego miasta w Polsce. Zawodowo związana jest z rynkiem IT. Prywatnie wielbicielka naturalnej pielęgnacji i kosmetyków o dobrym składzie. Uwielbia poznawanie nowych miejsc oraz dobre jedzenie i najchętniej łączy obie te rzeczy podczas podróży. W wolnych chwilach ładuje baterie chodząc po górach.

Grzegorz

Urodził się u podnóża Beskidu śląskiego. Od ponad 15 lat związany jest z rynkiem IT, entuzjasta nowoczesnych technologii proekologicznych pomagających chronić środowisko naturalne.

Ewa

Ewa posiada ponad 10 letnie doświadczenie w obszarze budowania świadomości marki, strategii komunikacji oraz grafiki komputerowej. W Zieleo na co dzień zajmuje się marketingiem efektywnościowym, marketingiem treści, optymalizacją dla wyszukiwarek internetowych, grafiką współpracą z influencerami oraz komunikacją. Prywatnie interesuje się ekologią, designem i sztuką współczesną.

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej