Konopie Na Maksa

Konopie Na Maksa

konopienamaksa.pl
1 ocen

Konopie Na Maksa to sklep konopny, niejedyny w sieci. Jest to jednak sklep prowadzony z pasją oraz przyświecającą ideą. To sklep, który oferuje coś więcej niż atrakcyjnie zapakowane produkty.Mój sklep buduję, przede wszystkim, na 3 wartościach, którymi są:

AUTENTYCZNOŚĆ – z racji, że rynek konopny jest bardzo świeżym rynkiem, nietrudno o niesprawdzone towary, które mogą spowodować u potencjalnych klientów więcej szkody niż pożytku, jednocześnie negatywnie wpływając na postrzeganie konopi, o której dobre imię walczymy. Chcę zbudować w przestrzeni cyfrowej miejsce, w którym działalność będzie oparta o rzetelny system weryfikacji ocen i opinii, co łatwiej pozwoli weryfikować jakość i rzetelność produktów oraz, mam nadzieję, przyczyni się do poprawy jakości wszystkich produktów konopnych na rynku. Chciałbym, żeby rzeczonym miejscem był ten sklep.

JAKOŚĆ – wszystkie produkty oferowane w moim sklepie staram się testować najpierw ja sam, a jeśli nie mam takiej możliwości, Co ważne, konsultuję się z Wami, klientami, bacznie słuchając Waszych uwag – każda opinia się liczy! Zależy mi na odpowiednim doborze produktów do mojego sklepu. Jeżeli znasz wyrób, który zdecydowanie powinien pojawić się w ofercie, lub któryś z dotychczas oferowanych przeze mnie produktów budzi Twoje wątpliwości, skontaktuj się ze mną.

EKOLOGICZNOŚĆ – dotychczasowe działania człowieka wyrządziły Ziemi duże szkody. Coraz więcej słyszymy o katastrofach naturalnych, ginących gatunkach roślin i zwierząt, o wyczerpujących się zasobach wody… Lasów ubywa, produkcja odpadów rośnie, zanieczyszczane jest powietrze, woda czy gleba.

Uważam, że każda działalność, włącznie z małymi przedsiębiorstwami, powinna nie tylko zminimalizować swój negatywny wpływ na środowisko naturalne, lecz nawet przyczyniać się do tego, żeby każdego dnia sytuacja Matki Ziemi ulegała poprawie, skupiając się na współpracy z nią, a nie na jej degradacji.

Zobacz produkty
Twoja ocena:

Oceny sklepu

Bardzo otwarty sprzedawca, który pomoże i doradzi przy każdym problemie. Pozdrawiam
Ania

Oferta sklepu

Kategoria

Cena

Sortuj

Blog

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej