Maganda

Maganda

maganda.pl
1 ocen

Pomysł naszego sklepu urodził się pewnej nocy podczas wiosennej pandemii Covid-19. Nocne przemyślenia w poszukiwaniu "nowego", jak i dotychczasowe wieloletnie doświadczenie w branży "beauty" zainicjowały powstanie Maganda.plCo oznacza maganda? Według słownika po filipińsku maganda ma pozytywne znaczenie i oznacza "przepiękny, ładny, uroczy, zadbany, świetny".Kierując się tym znaczeniem umożliwiamy Państwu zakup produktów, które mają korzystny wpływ na skórę. Znajdziecie tu zarówno kosmetyki, jaki i suplementy diety czy ekologiczne herbaty. Wszystko dla dobrego samopoczucia i urody.Krótko mówiąc - Bądź Maganda! Uśmiechaj się i czuj się świetnie we własnej skórze! :)

Zobacz produkty
Twoja ocena:

Oceny sklepu

Świetna obsługa i produkty wysokiej jakości. W paczce miłe dodatki: kod rabatowy na kolejne zakupy oraz mały gratis. Trochę na minus plastikowe "chrupki" jako wypełniacz kartonu - z powodzeniem można by je zastąpić czymś bardziej ekologicznym.
pikot

Oferta sklepu

Kategoria

Cena

Sortuj

Blog

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej